Radiomafian puolesta

Tässä osoitteesta löytyy adressi muutosta vastaan, tähän mennessä yli 19000 allekirjoittanutta.

http://www.unessa.net/radiomafia/
171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

perseestä olevia kusipätä.

silloin kun olen asemaa kuunnellut niin oikein kuuluu kusi lainehtii niiden paskanjauhajien päässä!

Kyllä on suomen kansa limbo-asteelle päässyt!
Siis ihan oikeasti, pelkkää genitaalisanastoa
eikä mitään järkevää ja viisasta!

Ollaan niin elvistä niin elvistä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Tässä osoitteesta löytyy adressi muutosta vastaan, tähän mennessä yli 19000 allekirjoittanutta.

http://www.unessa.net/radiomafia/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu