Ilkka oli parempi, näin on!

Sen levyn voisin ostaakkin, mutten ikinä Katrin. Katri määkyy ja on ex-koulukiusaaja, hyi helvetti, yäk
3394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Äänestin Katria jo 100 kertaa ja jatkan edelleen.

Äänestä
  • Äänestä vaan toiset 100 lisää sinähän sen puhelinlaskun maksat.

    Äänestä

  • Jatka samaan malliin onhan niitä makuja P:stäkin. Ilkka se oikea idoli kuitenkin on vaikka Katri sen voittaisi. Parin kuukauden päästä kysytään, että kuka on Katri.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Judy kirjoitti:

Sen levyn voisin ostaakkin, mutten ikinä Katrin. Katri määkyy ja on ex-koulukiusaaja, hyi helvetti, yäk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu