en tuhlaa rahaa turhuuteen

En varmaan äänestä kumpaakaan.Ilkka on ylimielinen ja Katri ei osaa laulaa.Ei oo väliä kumpiko
voittaa koska heitä ei kukaan enää muista joulun jälkeen.Yhtä tylsiä ja yllätyksettömiä.
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en mäkää viitti äänestää ku katri kuiteski voittaa vaikkei se parempi ole! se vaan monasti riittä et on NAINEN!! LAL LAL LAA!!! naiset vaan ON PAREMPIA kuin miehet! tulette sen taas kerran eli tänään huomaamaan! miehet EI yksinkertaisesti osaa laulaa ku ei oo luoja nuottikorvaa antanu!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaukaa-viisas kirjoitti:

En varmaan äänestä kumpaakaan.Ilkka on ylimielinen ja Katri ei osaa laulaa.Ei oo väliä kumpiko
voittaa koska heitä ei kukaan enää muista joulun jälkeen.Yhtä tylsiä ja yllätyksettömiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu