KATRI ON PEESEESTÄ

KATRIN ÄÄNI OLI NIIN SITÄ LUOKKAA, IHME KUN PÄÄSI NONKIN PITKÄLLE, ÄÄNI VAVAHTELEE MINNE SATTUU YLHÄÄLTÄ ALAS ALHAALTA YLÖS
4605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei räppi sujuisi tolla äänellä! menee ylös alas!

Äänestä
  • Rap ei olekaan musiikkia, vaan puhumista. ei siinä lauluääntä tarvita. jokainen osaa räpätä.

    Äänestä

ei tosiaan voi verrata katri paljon lahjakkaampi

Äänestä

kaikille oikein kunnon teiniangstia! Otatkos sen capslockin pois päältä, jookosta ? Onneksi sinä osaat varmasti laulaa paremmin, koska kirjoittaa et ainakaan osaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VIHAAJA kirjoitti:

KATRIN ÄÄNI OLI NIIN SITÄ LUOKKAA, IHME KUN PÄÄSI NONKIN PITKÄLLE, ÄÄNI VAVAHTELEE MINNE SATTUU YLHÄÄLTÄ ALAS ALHAALTA YLÖS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu