Tämä nimimerkki 'Ari' sai paljon negatiivista kommenttia kun keskusteli ajovalopakosta, mutta kun ottaa huomioon, että niistä keskusteluista oli aika iso osa feikkejä, ja hän kirjoitti sentään suurimmaksi osaksi tekstinsä asiallisesti, niin voi sanoa että kyllä Ari on hyvä sälli, kun vertaa tuohon Iron Mikeen...
Alkaa pikkuhiljaa hiipua keskustelun halut, kun joka väliin Iron Mike tulee jauhamaan paskaa...
Alkaa pikkuhiljaa hiipua keskustelun halut, kun joka väliin Iron Mike tulee jauhamaan paskaa...
Vastaukset 10
Vanhimmat
Totta turiset!
Perkele, että sieppaa tuo Mike!
Tulis vaan tänne Etelä-Haagan Shellille, niin ottaisin senkan nenästä!
Sinä ja sinun senkkasi. Huooooh!! Hakkaa akkaasi riisitautinen. Iron Mike hoitaa sinut hospitaaliin aivan muualla kuin yleisellä paikalla.
Kehut hyvin itseäsi:-) Arvaa kuka sinuun uskoo? Ei kukaan. Ajovalokeskustelun kerroit "voittaneesi", vaikka hävisit sen totaalisesti. Olet täysin altavastaaja esim. Iron Miken suhteen. Missä suhteessa olet hyvä sälli? Salli minun nauraa.
Heii sinä Mikki/Pete/Daami/Vesa/tiedä mikälie!
Ari on hyvä jätkä! Sinä Skitsofreenikko et ole!
Pönkität nuija itseäsi useilla nickeillä! URPO!!!
Ari on cool! Ylistys Arille!
Hyvä Ari. Teit sen taas:-):-):-)
Jos et ymmärrä mitä tarkoitin tuolla kirjoituksellani, niin olet varmaan samanlainen kakara kuin iron mike.. elikkä ari pysyi/pysyy keskusteluissaan yleinsä asiallisella tasolla, toisin kuin mike, joka heittää vaan tuota samaa "vitun läskipersehomo"-läppää... tekisi mieleni hivuttaa se kaveri...!
No mikset sitten hivuta, jos kerran mielesi tekee? Iron Mike hoitelee sinut varmaan aivan mielellään. Älä pelkää. Koita onneasi. Tyhmyytesi näytät kehumalla saitin lapsellisinta jankuttajaa, eli itseäsi.
En oo kehunut Aria, sanoin vain että on hyvä sälli kun vertaa iron mikeen, joka on täysi pelle...
Itse sinä kehut palstan tyhmintä jankuttajaa, eli iron mikeä.
Koita Mike selvittää identiteettisi ettei nickisi mene ihan ristiin. Olet elämöinyt täällä niin monen nimissä että tuskin muistat itsekään kaikkia! Juttusi on samat joka nimen takana! Kehu itseäsi niin perkeleesti toisilla nimillä, pelle!
Mistäs moukka tiedät onko alkuperäinen Ari enää edes kehissä? Olet ääliö, kiitän huomiostasi, en palaa enään asiaan.
Miten on niiden alovalojen kanssa? Vituttaako kun sua vietiin kuin litran mittaa? Iron Mike hakkaa teistä joka iikan mennen tullen, olipa kyse tiedoista tai luuvitosen käytöstä.