Mä oon alusta asti kannustanut Ilkkaa

Mä oon ihan alusta asti kannustanut Ilkkaa ku se oli nii söpö ja hyvä laulaja se tuntu hyvälle kuulla kun se laulo.Se tuntu sydämmessä!
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ilkka on mun idoli!
Mies, joka tulee pelkästään huvin vuoksi kisaamaan, ei vaivaudu opettelemaan biisejä, laulaa miten sattuu ja lähinnä esiintyy seistä pönöttäen leveässä haara-asennossa, ansaitsee ehdottomasti "karismallaan" voiton tässä huonojen laulajien kisassa.

Hyvä Ilkka!

Äänestä

Minä myös. Ilkka on paras ihQu raxu poxu idolini

Äänestä

Kommentoi aloitusta


simpula kirjoitti:

Mä oon ihan alusta asti kannustanut Ilkkaa ku se oli nii söpö ja hyvä laulaja se tuntu hyvälle kuulla kun se laulo.Se tuntu sydämmessä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu