musta finaalis olis pitäny olla

agnes ja katri
4211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen samaa mieltä,Ilkka oli ihan ok,mutta Katri ja Anges olisivat voineet olla finaalissa! :D

Äänestä

Alusta asti tiesin että Ilkka voittaa,,ei tullut mieleen missään hetkessä että Agnes saati sitten Katri voittais,,,ainoastaan hiukan ajattelin että jos tuo Katri nyt voittaa niin johan on kumma,,,tyttö ei osaa laulaa muuta kuin Irinaa,,,ja Agnes,,ei osannut suomea ninkuin tuossa kilpailussa on ehdoton vaatimus,,,siis Oikea voitti ,,Ilkka :) Tämän aamun Iltasanomista olisimme saaneet lukea jos Katri olisi voittanut, että rajut bileet yökerho Hesperiassa, että Katri vietti rajusti voittoaan ;) Ilkka sentään meni nukkumaan eikä hänestä kuulunut rajuja juttuja voiton jälkeen ,,,,,siis miettikää nyt kuka on paras idolli :)

Äänestä
  • Ilkka on paras!!

    Äänestä

  • Kaksi parasta olivat ehdottomasti Agnes ja Katri ja se olisi ollut todellinen ihanne loppufinaali, jossa olisi ollut kaksi hyvää, mutta täysin toisen tyyppistä laulajaa. Katri nyt tuskin sen enempää juhlii kuin vaikkapa Hanna Pakarinen, jonka juhlista ei ole ollut jutun aihetta, kuten ei tule olemaan Katrinkaan. Tuo Ilkan täysraittius ja ylipuhtoinen, uskovainen imago nyt on niin kaukana nuorten arjesta, ettei hän mikään idoli voi olla kuin korkeintaan helluntailaisille!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarre91111 kirjoitti:

agnes ja katri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu