Käsien pituudesta

vaikuttaako käsien pituus oleellisesti penkkipunneruksessa?
51223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitä lyhemmät kädet ja mitä isompi rintakehä/vatsa niin sitä vähemmän on "punnerrusmatkaa". tähän kun vielä yhdistetään kunnon kaari punnerruksessa niin matka vähenee entisestään.

Äänestä

Ei, jos on voimaa !!!!!!!!

Äänestä
  • tiedät sen valla hyvin että tietynlainen ruumiinrakenne on omiaan voimanostostassakin.

    Äänestä

  • kuuleppas rainela kirjoitti:

    tiedät sen valla hyvin että tietynlainen ruumiinrakenne on omiaan voimanostostassakin.

    Kyllä tiedän :) Ei silti pidä antaa sen olla tekosyy huonoon penkkiin ;)

    Äänestä

Mitä väliä?
Ei se reenaamista estä tai haittaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

vaikuttaako käsien pituus oleellisesti penkkipunneruksessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu