Piparit ovat todella kanuunaa myös palautuksena. Otat treenin jälkeen 3 tasangon perinteistä piparia ja 250 maitorahkaa ja saat optimaalisen palautuksen. Mutta muista jos otat vähemmän kuin 3 tai käytät muita kuin tasangon pipareita koet dramaattisen lihasten lähtemisen ja unet vuodeksi vievän ylikunnon. Jos taas otat enemmän kuin 3 pipareita susta tulee läski. Ja muista välttää ylikunto ja lihojen lähteminen myös sillä ettet itse missään tapauksessa käy ostamassa pipareita kaupasta, laita äiti ostamaan tai ainakin istut rullatuolissa ja äiti työntää. Valitettavasti tasanggon pipareita ei saa mansikanmakuisena, mutta voit survostaa ne maitorahkan joukkoon, et on hyvää, slurps slurps!
Piparipalkkari=paras
persoonavalkku
5361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ja kannattaa muistaa, että UFS:n piparit ovat pantentoituja, niissä on CFM leima. Muut piparit ovat paskaa, sillä näiden piparien myyjällä on kaupungin kuumin mimmi, posse, miljoona-asunto ja paljon kavereita alalla.
Vituttaako pipopäätä?
parempi pipo päässä kuin uhota netissä miten hyvin omat asiat on. yleensä haukkuva koira ei pure, eli tässä tapauksessa taas on sitä tyypillistä 45 kiloisen pienenmiehen uhoa, monta kertaa jo nähty :D
Eihän täällä taida uhota kuin yksi "pitkänhuiskea" pipopäinen amispoju estrohuuruissaan ;)
kyllä se on niin, että joku yksittäinen katkera kateellinen paskahousu postittaa tänne näitä mass blast juttuja ja haukkuu yhtä kauppaa. muut taitavat olla asiallisia ja kaipaisivat asiallista keskustelua. yksi kusipää vain tuhoaa koko forumin jauhamalla samaa paskaa joka päivä.