outoa, ei paksuna

me ollaa muijakaverin kaa paneskeltu parin kk ajan melkein joka päivä mutta muija ei oo paksuna. mitää ehkäsyä ei oo käytetty.
kuin todennäköistä on että jompikumpi kärsii lapsettomuudesta?
2687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mun on tosi vaikea uskoa että olette ton 18-vuotiaita hah.. Kannattaisko vähän kasvaa ennen kun lapsia hankitte ja toivon ettei niitä ihan heti tuukkaan!

Äänestä

ootkos joka kerta mällitelly sisään?


Välttämäti kaikki ihmiset eivät ole niin sikiävää sorttia kuin jonkut. Joillain tärppää kerrasta, toiset joutuvat yrittämään vuosia. Niin se vaan menee. Lapsettomuutta on vaikea täältä käsin tietää,se selviää jos lääkäriin menette kyseleen tutkimuksiin pääsyä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jätkä18 kirjoitti:

me ollaa muijakaverin kaa paneskeltu parin kk ajan melkein joka päivä mutta muija ei oo paksuna. mitää ehkäsyä ei oo käytetty.
kuin todennäköistä on että jompikumpi kärsii lapsettomuudesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu