Vaalea viikinki,mis

Mis asuu semmoinen komea viiksekäs ja raamikas vaaleahiuksinen (takatukka) ja aivan remontti.reiskan näköinen jannu? Ajaa välillä hopeisella isolla Mersulla keskustassa. Oon ihastunu!
4785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mullakin aina pikkarit kastuu kun nään tämän aidon suomalaisen uroon hinkkaavan sotaratsunsa käyntiin takatukka tuulessa hulmuten. Kuka hän on ja mitä tekee? Kiinnostaa.

Äänestä

joo, se on aivan ihana mies! Onkohan se oikeesti joku ihanaihana remonttimies?

Äänestä
  • ...mentäiskö kahville joku päivä? T.remonttireiska vaalealla mersulla...

    Äänestä

  • mercedes kirjoitti:

    ...mentäiskö kahville joku päivä? T.remonttireiska vaalealla mersulla...

    ..tyypillä otsaa. Itse aloittaa viestiketjun naisen nimissä ja sit itse vastaileekin...hoh-hoijaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asuu?? kirjoitti:

Mis asuu semmoinen komea viiksekäs ja raamikas vaaleahiuksinen (takatukka) ja aivan remontti.reiskan näköinen jannu? Ajaa välillä hopeisella isolla Mersulla keskustassa. Oon ihastunu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu