iske itseäsi nuorempi jätkä/muija ja anna sen kuvitella että teillä olis jotain yhteistä ja tulevaisuutta. Ja viikon päästä jätä se. Kerro repliikkis tänne.
Ja tää on sit tositehtävä!
Ja tää on sit tositehtävä!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No olipas hauska, hahahhahahaa.. Mäkin nauraisin jos olisin juuri se nuorempi tyttö jolle uskolteltais.
Seelvä,
kuinkas paljon on se nuorempi, onko joku
määritelty ikäero?
Kerroppa se, niin voin ryhtyä tuumasta toimeen,
Siis ymmärsinkö tehtävän oikein? Viikon päästä jätän sen?.. siis seurustelua on kokonainen viikko, jona aikana uskottelen tälle itseäni nuoremmalle että meillä olisi yhtenen tulevaisuus ja sitten jätän sen?
Kyseessä on siis 13-15 vuotiaiden teini-seurustelua? Kuka on niin idiootti, että viikon tapailun jälkeen alkaa piirreellä yhteistä tulevaisuutta ja vieläpä uskoo siihen??!
mä iskin yhen pojan ja sanoin sille et meillä on yhteistä tulevaisuutta nii se iski takasi ja nyt mä oon täällä Meilahdensairaalan potilaspäätteellä.
Törkeetä tommonen tehtävä, toivon ettei kukaan tee tota! Ehkä tota pitäs kokeilla sulle ni tiiät miltä se tuntuu.. Olla viikko, ehit rakastuu johonki ja sit sut jätetään..
no olipa hauskaa...aatteleppa omalle kohalles ei se niin hauskalta enään tuntuiskaan...eikö sen jäläkeen enään oma tunto kalavais...???
heleppohan se on iskiä mutta entä sitte jos ihtekki rupijais jonku verran siittä jätkästä/muijasta välittää...???kyllä mulla ainaki kalavais omaa tuntoa että nuin pienen asijan takija mää aloin sen kanssa....