tissit (nännit) kipeenä

olenko raskaana koska tissini on turvoksissa ja etenkin nänneihin sattuu ja muutenkin on tissit kipeet? rakastan seksiä mutten voi nauttia siitä koska tisseihin sattuu. aloitin e-pillerit 2kk sitten, voiko niistä tulla tissikipua?
1463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Molempiin kysymyksiin vastaus, että on mahdollista. On siis mahdollista, että olet raskaana, mutta on myös mahdollista, että kipu ja turvotus aiheutuu e-pillereistä. Käy lääkärissä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


i love sex kirjoitti:

olenko raskaana koska tissini on turvoksissa ja etenkin nänneihin sattuu ja muutenkin on tissit kipeet? rakastan seksiä mutten voi nauttia siitä koska tisseihin sattuu. aloitin e-pillerit 2kk sitten, voiko niistä tulla tissikipua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu