transporterin startti

missä vika kun startti sirahtaa aivan kun se käynnistettäessä jäisi päälle hetkeksi, vika on samanlainen kylmänä ja kuumana. viisaammat puhuu jostain puslan kulumisesta mutta mikä ihmeen pusla ja voiko sen ite vaihtaa auto on 19td -98/99
1452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

neuvoisin, että vie korjattavaksi, jos et tunne starttimoottorin toiminta periaatetta. (käynnistysratas on liukupuslalla)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keinonen kirjoitti:

missä vika kun startti sirahtaa aivan kun se käynnistettäessä jäisi päälle hetkeksi, vika on samanlainen kylmänä ja kuumana. viisaammat puhuu jostain puslan kulumisesta mutta mikä ihmeen pusla ja voiko sen ite vaihtaa auto on 19td -98/99

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu