etsitään uutta omistajaa

ihanalle meidän narttutervulle,ei rek,3v,koulutettu ja aivan ihana.löytyykö tätä kautta ihmistä,jolla olisi sille aikaa ja joka jaksaisi sen kanssa heitellä palloja tai juosta agilityssä tai ehkäpä pyöräillä tai vaikka juosta pitkin metsiä?tottunut lapsiin ja kissaan ja toisiin koiriin.minun elämäntilanteeni muuttu,enkä kestä kun se joutuu olemaan nyt niin paljon yksin.hp.100e.hihnat ja kupit mukaan=)
61584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vahan on kallis tuo koila. Voiko tinki? Kuinka iso kilo? Onko hyva liha? Me tehda riisipeti, ok?

Äänestä
  • Perhanan kinukki Suomessa ei koiria syödä sanoo luonnonsuojelija!!!!! Mene omalle kortteerille syömään setteriä!!!

    Äänestä

se hinta on todella halpa koirasta joka ei aiheuta mitään harmeja on hyvin koulutettu ja on erittäin kaunis ja terve.ja koska koira on meille ollut älyttömän rakas,en sitä luovuttaisi kotiin enkä sellaiselle ihmiselle,joka ei edes 100e olisi valmis siitä maksamaan.!minulle se on ollut aina elämäni löytö ja kaikista paras koira.

Äänestä
  • löytyy sivulta koirat.com nimellä kimmy ja tervueren

    Äänestä

Aivan ihana koira! Itsellä ollut kaksi tervua, toinen jo koirien taivaassa ja toinenkin menossa pian perässä :( Tällä hetkellä koirani on maalla, jossa oli tottunut olemaan ennen muuttoamme eikä nyt enää viitsi repiä vanhusta tänne vaikka ok-talossa asummekin.
Missä päin te sijaitsette? Kiinnostuin todella symppiksestä Kimmystä. Pitäis vielä saada tuo miehenköriläskin kiinnostumaan..

Äänestä

koira on kirkkonummella,ja jos olet aada oikeasti kiinnostunut niin tori puolelta myydään koiria osastolta löytyy mun puh.numero,soita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanalle koiralle=) kirjoitti:

ihanalle meidän narttutervulle,ei rek,3v,koulutettu ja aivan ihana.löytyykö tätä kautta ihmistä,jolla olisi sille aikaa ja joka jaksaisi sen kanssa heitellä palloja tai juosta agilityssä tai ehkäpä pyöräillä tai vaikka juosta pitkin metsiä?tottunut lapsiin ja kissaan ja toisiin koiriin.minun elämäntilanteeni muuttu,enkä kestä kun se joutuu olemaan nyt niin paljon yksin.hp.100e.hihnat ja kupit mukaan=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu