kysymys

onko g-massa ja proteeinit sama asia??jos ei niin miten eroavat ja mistä näitä saa ja paljonko suunnillee maksaa? onko näiden aineiden käyttö turvallista ettei ole suinkaan mitään dauppinkia?
4256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

G-Mass on parhaimpia proteiineja, se sisältää Davisco foodin raaka-aineita ja sen proteiinipitoisuus on yli 95%. Siinä on lisättynä myös betakaroteenia ja antioksidantteja. Eivät ole hormoneja.

Äänestä
  • ovatpas horkkaa, älä käytä

    Äänestä

g-massa ei ole sama kuin lepomassa. Siihen liittyen nopein tapa kasvattaa massaa on kasvattaa nopeutta. Ikävä kyllä bodarit ovat hitaita mössöjä.

Äänestä
  • ...pätee vasta kun lähestytään valonnopeutta. Tai sillon sen voi "huomata" :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiätämätön näistä asioista kirjoitti:

onko g-massa ja proteeinit sama asia??jos ei niin miten eroavat ja mistä näitä saa ja paljonko suunnillee maksaa? onko näiden aineiden käyttö turvallista ettei ole suinkaan mitään dauppinkia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu