Kokemäelle 7.9

V8-Magazine:n tapahtumakalenterissa oli tieto 7.9. Kokemäellä järjestettävästä cruisingista. Olisikohan kenelläkään tietoa, missä siellä, ja ennenkaikkea mihin aikaan se järkätään.
Asun lähellä (20km), ja olisi mukava mennä mukaan. Samana päivänä on Raumalla Calimero crusers:in järjestämä Street-Drag.
2252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sain oikein hiaanon emaili julisteen aiheesta.
eli s-marketin parkkikselle kahdeksalta! -rauman kisojen jälkeen tietty...

paikallisessa "oluthuone 60:ssä" on jakes blues band jälkipilestyksenä eli varmaan kahdentoista aikaan. nimi viittaa bluus brotterssiin?

Äänestä
  • Jos julistetta saa levittää, niin voisitko laittaa mullekin e-mailina?
    Tai jos mahdollista niin www:n puolelle, jos omaat osoitteen.

    [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JL kirjoitti:

V8-Magazine:n tapahtumakalenterissa oli tieto 7.9. Kokemäellä järjestettävästä cruisingista. Olisikohan kenelläkään tietoa, missä siellä, ja ennenkaikkea mihin aikaan se järkätään.
Asun lähellä (20km), ja olisi mukava mennä mukaan. Samana päivänä on Raumalla Calimero crusers:in järjestämä Street-Drag.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu