Voi ristus! Mihin katoaa suomalaisilta arvostelukyky ja itsekritiikki AINA, kun on kysymyksessä omat lemmikkieläimet tai pikkulapset?! Ei ole emännällä kyllä lääkitys kohdallaan kun kuvaa videolle kissansa nukkumista enste, ja sitten hälyttää koko suvun&tuttavapiirin katsomaan sen televisiosta. Henkinen olalletaputus tällaisten vaimojen miehille. Koettakaa kestää.
Ne amerikkalaiset kuvanauhat sitten ovatkin melkoisia kuoliaaksi naurattajia.
Ne amerikkalaiset kuvanauhat sitten ovatkin melkoisia kuoliaaksi naurattajia.
Vastaukset 8
Vanhimmat
katsoa minuuttitolkulla kun koira jahtaa häntäänsä?? Ja se voittajavideo -- no, ei ihan oikea foorumi mun mielestä tuollaisten näyttämiseen tuo Haustkat kotivideot -ohjelma.
...lähettää parempia sinne! ;)
suomalaisia videoita on niin vähän ettei joukkoon ole sattunut yhtään hyvää
Kyllä jenkkienkin videoissa on paljon huonoja mutta niitä ei näytetä
Ei ne huonot innosta ketään katsomaan ao. ohjelmaa saati lähettämään niitä parempia sinne. Surullista mutta totta.
tuppaa olemaan, oli sitten suomalaisia tai ihan mitä hyvänsä.
Täydellinen riman alitus .Huomasitteko että yhdessä videossa kuva nykki oudosti -alko "tehdä pahaa" . lienee jokin häiriö editoinnissa ?
Paremmat kotivideot näkyy satelliitilta esim torstaisin klo 21.15 SuperRTL:ltä , ohj. nimi "Upps" :)
http://www.nelonen.fi/hauskat_kotivideot/feedback.asp
Jos ohjelma oli teistä huono - eihän ne muuten sitä ymmärrä !
Joo ne suomalaiset videot on tosi surkeita. Siis kertokaa mulle... missä kohtaa pitää nauraa?