TIMPPA 27 % vaalikoneessa

Vanhaselle vaalikone antaa 31 %. Halonen on vasta
neljännellä tilalla.

Mutta muistakaamme: ainoa galluppi on vaalit jossa on 100 % tarkkuus.
1142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos soini meinaisi voittaa, vaali tulos vääristeltäisiin Halosen hyväksi.

Kukaan ei epäilisi mitään, koska media on jo muokannut mielet.

Olkoonkin suomi maailman vähiten korruptoitunein maa. Minä en luota siihen tipan vertaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten gallupit - - - kirjoitti:

Vanhaselle vaalikone antaa 31 %. Halonen on vasta
neljännellä tilalla.

Mutta muistakaamme: ainoa galluppi on vaalit jossa on 100 % tarkkuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu