Mitä mä teen kun mun jätkäkaveri ei uskalla eikä halua näyttää tunteintaan mua kohtaan sillon kun sen kaverit on paikalla tai jotain muita ihmisiä ja kun mä yritän näyttää omia sille niin se suuttuu tai lähtee meneen pois muiden kans johonkin.. ja sit sen on kaverinsa kaa aina kahen muun likan kans eikä voi olla ees mun lähellä vaan sen pitää olla kilometrien pääs ettei kukaan vaan nää siis se todellakin ärsyttää mua et mixei miehet voi näyttää tunteintaan kaveri porukassa tai melk.yleisillä paikoilla? Onko teille käynyt näin?? Auttakaa mua!!:) Kiitos jo etukäteen!
Mitä tehdä..??
5
486
Vastaukset
- Rocky
Mä ainakin haluaisin näyttää tunteita kaikkien edessä, jotta kaikki huomaa "Tää on mun tyttö" jne. ja myöskin tietää et rakastan sitä.
edellinen likka ei tykännyt julkisella paikalla.
Ehkä se häpeää sua?- moegan69
ei se mua häpeä tai ainakin niin se mulle sano mut en tie mistä se johtuu ja mä en jaksa enää sitä tyyppiä ku se ei huomio mua ollenkaan niin mitä mä sit teen sellatten kanssa! mut onnea sulle ku sä pystyt sentään näyttään tuntees rakkaimpias kohtaan:)!
- morgan69
ei se mua häpeä tai ainakin niin se mulle sano mut en tie mistä se johtuu ja mä en jaksa enää sitä tyyppiä ku se ei huomio mua ollenkaan niin mitä mä sit teen sellatteen kanssa! mut onnea sulle ku sä pystyt sentään näyttään tuntees rakkaimpias kohtaan:)!
- mari
jos kundikaverisi saisoo jossain kaveripiirissään niin mene sen luo ja sano vaikka että hei kulta mitä me tehää tänää, niin kaveritkin huomaa että te olette yhdessä.
- hanna lehto
jos se ei tykkää susta enää?
jos se pelkää jotain?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1505148Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv832742Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?861735Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91206- 49956
- 66902
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122883- 21883
Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75862Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23828