Jäätteenmäki tukee Niinistöä

5236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olipa kaunis kuva Annelista.

Äänestä
  • Kuka piruparka koskaan kammottavimmissa kuvitelmisaan voisi ikinä yhteensäkään ajatella/kuvitella HERÄÄVÄNSÄ Anneli Jäätteenmäen vierestä? Hirmuista, sanoisi Paasikivikin. Coyote. Ugly. F. Stupid.

    Äänestä

  • Hurttis kirjoitti:

    Kuka piruparka koskaan kammottavimmissa kuvitelmisaan voisi ikinä yhteensäkään ajatella/kuvitella HERÄÄVÄNSÄ Anneli Jäätteenmäen vierestä? Hirmuista, sanoisi Paasikivikin. Coyote. Ugly. F. Stupid.

    Ennemmin ottaisiin viereeni show-painin Boogeymanin kuin Halosen. Varmaan muuttuisin ihan Arajärven näköiseksi itse. Menis nimittäin tukka valkoiseksi.

    Äänestä

mutta äänestää Halosta

Äänestä

Anneli olis ilmoittanut tukevansa Tarjaa ??? Se olisi viimeistään ollut lopullinen poliittinen itsemurha. Sitähän ei kukaan tiedä mitä kopissa tapahtuu...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MiracleMike kirjoitti:

http://www.kokoomus.fi/?x13077=27186

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu