Tavja terroristien kaveri

http://www.tyly.edu.hel.fi/icp/large/arafat-halonen.jpg

onpa ruma akka ajattelee mies vasemmalla selvästi
6472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ompas siinä Tarja yhtä hymyä maailman suurimpiin lukeutuvan edesmenneen terroristijohtajan kanssa.

Valikoivaa on Tarjan humaanisuus ja ihmisoikeudet ...

Äänestä
  • tarja, ja erkki tuomiojahan myöskin um:kautta rahoittivat tätä murhamiestä verorahoillamme.nekin rahat olisivat olleet tarpeen kotimaassa, kun vielä selvisi, että arafat oli kavaltanut yli 7000miljoonaa omiin taskuihinsa.

    Äänestä

  • presidentin arvolle ei sovi huorata salaa avustajanaisen kanssa

    Äänestä

  • tiedetään kirjoitti:

    presidentin arvolle ei sovi huorata salaa avustajanaisen kanssa

    moraaliton

    Äänestä

  • tiedetään kirjoitti:

    presidentin arvolle ei sovi huorata salaa avustajanaisen kanssa

    Ei taida Tarjassa paljoa vikaa olla kun ainoa taktiikkasi on absudismiin asti menevä asioiden vääristely. Etkö sittenkin laitat paperiin numeron 9?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paha.. kirjoitti:

http://www.tyly.edu.hel.fi/icp/large/arafat-halonen.jpg

onpa ruma akka ajattelee mies vasemmalla selvästi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu