heräsin äsken vessan lattiassa ja hoksasin että on kamala olo
oireet ovat
-päänsärky
-oksettaa
-paha maku suussa
-morkkis
-vituttaa
-hävettää
-janottaa
-kuiva suu
-mahan kipu
tä tauti on kamalaa ja apua en saa....
oireet ovat
-päänsärky
-oksettaa
-paha maku suussa
-morkkis
-vituttaa
-hävettää
-janottaa
-kuiva suu
-mahan kipu
tä tauti on kamalaa ja apua en saa....
Vastaukset 14
Vanhimmat
Onkohan Sinulla sama kuin minulla, meinaan, nahka-allegia?...Kun herään kengät jalassa niin päätä särkee, silmät verestää ja muutenkin onneton olo:=))
että nahkakenkiä ei kannata käyttää vaan kumisaapaita tai kangaskenkiä, mokkasiineja? Siitäköhän se mullakin johtuu....
ja tabutkaan ei helpota....
tä on kamalaa...
..yleensä kuitenkin päänsärkyy ja oksentamista lukuunottamatta..sen vuoksi en kai koskaan opi.. siitä se taas lähtee.. kevyesti kohti iltaa..
mikä se aiheuttaa tä paha olo.
..kai se riippuu siitä mitä juo..
Et sitten ajatellut korjaussarjalla vähän tasoittaa tilannetta? OK, huono lääke sen on. Nuku, jos pystyt. Et tunne koko krapulaa ja herätessä olet kuin uudestisyntynyt :D
että jos otan pari paukkua niin taas olen kunnossa.
fiilikset siirtyy eteenpäin.
mulla löytyy oireet 1 jysäri, 3 vaikka pesin hampaat, 7 jano vaikka eilen join,
niin se on kun puoli maa makaa kotona pahassa olossa.
ja kukaan ei keksi lääkitysttä tähän tautiin
tä on skandaali...
syödä hernekeittoa ja juoda olutta päälle. Yhdessä ne aiheuttavat paineen lisääntymisen keskivartalon seudulla ja kun yläpäästä ja alapäästä suihkuttaa samaan aikaan on se kaveripiirini mielestä kymmenen kertaa paremman näköistä kuin Mannekin Pis.
Tilanteesta on olemassa valokuva mutta mikään lehti ei ole vielä suostunut julkaisemaan sitä kun se sisältää kuulemma "... lapsille ja nuorille sopimatonta pornograafista ja muutenkin mieltäjärkyttävää katsottavaa...".
Eipäs käy ny kateeksi.Taisin jo aikaisemminkin tämän mainita.(ei,tämä ei ole sitä,että mitäs mää sanoin,ei missään tapauksessa!)Ota pari tasausta,se on ainoa keino noin vakavassa tapauksessa.
Oireista pääteltynä sinulla olis jo kiire synnyttämään.
Se on linturapula. Tarttuu yleensä hyvässä seurassa ja oireet tulevat noin 24 tunnin sisällä. Onneksi tämä tauti ei ole kuitenkaan kuolemaksi. Menee monilla potilailla ohi vuorokauden aikana. Hoidoksi jaffaa ja lepoa. Voit myös ottaa särkylääkettä. Rankempaa juomista kannattaa välttää, tauti uusii helposti. Ei muuta kuin paranemisiin :)