onko naisia jolla on silikonit ollu yli 2v. oletteko edelleen tyytyväisiä?miltä ne näyttä?luonnolisiltä? kuvista kun, katso niin jotkut näyttä oika pallomaiselta. milloi pitä vaihta silikonit 10v. kuluttua?? voiko silloinkin kapseloituminen tapahtua kun vaihta? ojotteko otta ikinä silikonit pois? KIITOS vastauksista!!!
tietoa kaipava
silikonit
2351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
viestejä. Sieltä löytyy kokemuksia jonkin verran. Itselläni on ihan luonnollisen näköiset. Reunoja ei näy eikä ole mitkään "pallot", B-kupit.
Näitä uusia McGahnin kohesiivigeeli-implantteja ei ole ollut kellään vielä rinnassa 10 vuotta, koska niitä ei ole tehty eikä laitettu niin kauaa. Joten ei harmainta aavistusta, miten itselle esim. käy. Paremmathan nämä ovat kuin ne, joita laitettiin 10-20 vuotta sitten. Ne vanhat mallit ovat niitä pyöreitä pallomaisia, nämä uudet ovat pisaranmuotoisia, eli enemmän luonnollisen rinnan mallisia.