Rakas Presidenttimme!

Siunamme täältä Israelista ! Ja rukoilemme hänelle oikein menestystä presidenttikaudelle,, että saamme elää rauhassa ja hyvinvoinnissa!!
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Teidän on parempi varautua siihen, ettei teidän siunaamisenne paljon vaikuta, kun alkaa olla kannanottojen aika!

HAMAS kun laskee aseensa ja näin saa taas EUn ja USAn avustukset liikkeelle, alkaa myös vaatimus Jerusalemin jaosta!

Ja sitten on kannanottojen paikka! Eduskunnan arabikansojen ystävyysseuran expuheenjohtaja ja aisaparinsa ulkoministeri Tuomioja ja koko sossujen väki rintamassa, vaatien tietysti jakoa.

Tottakai, jos terroristijoukko tekee omalta puoleltaan myönnytksen, niin onhan Israelinkin tehtävä.

Suomen uskovat yhdessä uskomattomien kanssa myötävaikuttivat, että RISKI siihen, että Suomi on vaatimassa Jerusalemin jakoa, KASVOI POTENSSEIHIN! Niinistö olisi ollut paremmin informoitu ja asennoitunut, mutta ei, kun kristikansakaan ei ymmärrä!

Että tässä visioonia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


savonarola kirjoitti:

Siunamme täältä Israelista ! Ja rukoilemme hänelle oikein menestystä presidenttikaudelle,, että saamme elää rauhassa ja hyvinvoinnissa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu