Euroopassa asuu koko ajan yhä enemmän muslimeja, joista suuri osa on työttöminä.
Ranskassakin asuu 5 miljoonaa muslimia!
Saksassa 3-4 miljoonaa!
Mikä on maanosamme tulevaisuus, jos annamme näiden pyhiä arvojamme, kuten sananvapautta, loukkaavien ihmisten lisääntyä täällä? Näiden ihmisten, joiden ääriryhmät avoimesti uhkailevat meitä.
Mikään äärikristitty ryhmä ei kyllä ole uhkaillut islamilaisia maita sodalla tai terrori-iskuilla.
Milloin kristinusko kielletään? Nykyäänhän on jo islamin opetus pakollista kouluissa, joissa on muslimilapsia.
Minua alkaa pikku hiljaa pelottamaan muslimien mielivaltainen käyttäytyminen.
Euroopan tulevaisuus
5
283
Vastaukset
- sisusisu
olen kirjoittajan kanssa samaa mieltä! antaa pressan hymyillä, hoidetaan me likainen työ!
- Mannerheim-X
Nyt puhut asiaa!!! MUSLIMIT ON TUHOTTAVA ennenkun on liian myöhäistä! Natsiperiaate käyttöön!!!!!
- Orps..
"Mikään äärikristitty ryhmä ei kyllä ole uhkaillut islamilaisia maita sodalla tai terrori-iskuilla."
Ei pidä paikkaansa. Aikoinaan eurooppalaiset ristiretkeilijät kävivät niin sanotusti "julistamassa sanaa" muslimeille joskus 500 vuotta sitten. Nykyisin muslimit tekevät samaa eurooppalaisille.
Että sillain. He ovat 500 vuotta jäljessä meitä.- Gabriel
Muslimit tulivat kyllä ensin Eurooppaan 700-luvulta lähtien aina 1500-luvulle asti. Tai ainakin yrittivät. Pääsivät onneksi vain Balkanille, Etelä-Italiaan ja Espanjaan asti.
Toki eurooppalaisia valloittajia oli Lähi-Idässä jo Antiikin Kreikan ajoista lähtien, mutta silloin ei ollut vielä islamia.
Kyseessä on oikeastaan ikivanha Euroopan ja Idän välinen taistelu. Sehän alkoi persialaisten yritettyä valloittaa Kreikan 400-luvulla eKr.
Eurooppa on viime vuosikymmeninä päästänyt asumaan miljoonia muslimeja, joista osa on ääriradikaaleja. Tämä muodostaa vaaran yhteiskuntiemme rauhalle. - VIVA ESPANJA!!!!
Gabriel kirjoitti:
Muslimit tulivat kyllä ensin Eurooppaan 700-luvulta lähtien aina 1500-luvulle asti. Tai ainakin yrittivät. Pääsivät onneksi vain Balkanille, Etelä-Italiaan ja Espanjaan asti.
Toki eurooppalaisia valloittajia oli Lähi-Idässä jo Antiikin Kreikan ajoista lähtien, mutta silloin ei ollut vielä islamia.
Kyseessä on oikeastaan ikivanha Euroopan ja Idän välinen taistelu. Sehän alkoi persialaisten yritettyä valloittaa Kreikan 400-luvulla eKr.
Eurooppa on viime vuosikymmeninä päästänyt asumaan miljoonia muslimeja, joista osa on ääriradikaaleja. Tämä muodostaa vaaran yhteiskuntiemme rauhalle.Kiitos El Cidille, että pysäytit nuo hullut Espanjassa!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä2811538Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa604119Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1253335Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie2012655Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin1142363Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh2051894Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.3401251- 681048
Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta20957- 65850