kuva, vaikka etusivulle.. taikka koko eurooppaan jokaiseen suureen lehteen. Salihalibalideli hassassas
Hesariin kanssa
sama pommipää
121289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
En ymmärrä ja sinäkö sitten lähdet lähi-itään osoittamaan rohkeutta kuinka uskallat piirustella pilkka kuvia sen kun näkisi taitaisi tulla vetelät housuun.
Meillä on täällä ihan omat lait. Ei ole muslimineekereillä mitään oikeutta puuttua Tanskan tai minkään muun maan sisäisiin asioihin.
Sensuuriako kaipaat? pässi.
Kiihottunutta mielentilaa muistutat juuri pilkkaamaasi muslimia noinkin kiihottuneessa mielentilassa rystyset valkoisena varmaan puristelet siellä nyrkkejäsi niska jännittyneenä ja päänykien juuri samanlaiselta näyttää nämä kiihkomuslimit uutislähetyksessä,niin että kuka on ja missä faanaatikko.
Kun on tullut otettua jo jokunen kalja ja vähän päälle. Käy vituttamaan tollaset jotka nakertaa yhtä länsimaisen demokratian peruspilaria.
Piru vaan kun RK62 puuttuu, etten pääse rätisyttämään taivasta...
voitais laittaa myös jotain kivaa jeesukseta,buddhasta,shivasta,mooseksesta,äiti theresasta jne...Näin saatais tasapuolisesti kaikkien maailman uskovaisten vihat niskaan.
Jessestähän oli vuosi tai pari sitten Kiasmassa joku homostelunäyttely, jossa halvennettiin Vapahtajaamme rankasti. Missä reaktiot? Ei rätisseet RK:t ei AK:t, ei tullu pommiuhkauksia, ei tappouhkauksia...
Mutta ainakin Tukholmassa näyttelytilojen eteen kerääntynyt uskovaisjoukko huusi uhkauksia ja Jumalan kirousta minkä keuhkoista lähti. Itse Jumalaa tai Jeesusta näyttely ei tiettävästi hetkauttanut pätkääkään, mutta jeesustelijat vetivät pultit heidänkin puolestaan.
moniko loukkantu? Kyllähän nyt mielenosoituksia on pidetty maailmansivu, mutta miltä vaikuttaa tappouhkaukset?
Jeesusta,hänet esitettiin siinä myöskin homojen kaltaisena ja vapahtajana.
Onhan noita vaikka millä mitalla. Esimerkiksi nyt vaikka South Park, Jeesuksesta oma hahmo, muitakin jumalia esiintynyt.
Ne taatelintallaajat siellä kivikaudella kaipaisivat TV:tä ja nettiä, että näkisivät muutakin kuin aivopesuun tehtyä propagandaa.
kaikki muslimit sinne lähi-itään. Väliin voitaisiin rakentaa sivistys Muuri, voisivat katkoa siellä toistensa päitä. Sitten kun mm.Irakissa katkotaan tylsillä veitsillä päitä, KRISTITYILTÄ. Minkä vuoksi ei mitään tapahdu euroopassa? Pitäisikö sellaisten videoiden jälkeen hyökätä muslimien suurlähetystöihin ja painostaa kaikkia eurooppalaisia muslimeja?
Nettiin vaan lisää kuvia, mielellään vielä ronskimpia. On aika musliminkin karaista herkkää hipiäänsä ja kohottaa omatuntoaan. Kysymys on kuitenkin vain SARJAKUVISTA!
Täältä löytyy lisää, jotkut jopa oikeasti pilakuvia
http://www.drawmohammed.com/