Lippujen polttamisesta

Tämmöistä. Jos kerran lippujen häpäiseminen on hyväksyttävää ja ymmärrettävää protestina, niin mitäs jos tehtäisiin esimerkin mukaan. Katsotaan kuinka kova haloo nousee kun polttaa mm. Saudien lipun.
5240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

amerikan roistojen lipun?

Äänestä
  • tyttöjen pikkuhousut?

    Siinä saattaisi jo olla oikeaa protestia naisten alistamista vastaan.

    Nämä pilakuvat ovat säälittäviä, minkäänlaista pohdintaa herättämättömiä teoksia.

    Äänestä

Siitä nousisi sellainen älämölötys ettei sitä kestäis kukaan! :/

Äänestä

Niin laitetaan mekin samanlaiset viralliset islam-allah-ähläm pelkurirätit naaman eteen ja lähdetään vaatimaan vääräuskoisten muslimirakkikoirien mestaamista vapahtajamme Jeesuksen Kristuksen nimeen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kirppu-242 kirjoitti:

Tämmöistä. Jos kerran lippujen häpäiseminen on hyväksyttävää ja ymmärrettävää protestina, niin mitäs jos tehtäisiin esimerkin mukaan. Katsotaan kuinka kova haloo nousee kun polttaa mm. Saudien lipun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu