Tanskan suurlähetystö

2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olis varmaan aika julkaista ne kuvat meilläkin. TV 1 kyllä näytti uutisissa muutamaa kuvaa viikko sitten, ei niissä mitään kovin kummallista ollut.

tanskaa pitää tukea!

Äänestä

Ihmettelen ellei joku taho tuikkaa euroopan eri moskeijoita tuleen tai ala keräämään koraaneja turuille ja toreille kokoiksi palamaan. Pienemmistäkin jutuista on lähtenyt liikkeelle milloin mitäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Damaskuksessa kirjoitti:

tulessa.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/4681294.stm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu