päätös tuli

eli verotus laskee(yllätys yllätys) mutta tarkempia tietoja ei ainakaan vielä ollut txt-tv:ssä
1268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kerkesinpäs ensimmäisenä ilmoittamaan:)... siinä taas nähtiin miten lähes 100%:sta päätöstä pimitettiin loppuun asti :(
voi vain toivoa että päättäjät eivät keksi mitään ihmeellisiä lisämaksuja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


a kirjoitti:

eli verotus laskee(yllätys yllätys) mutta tarkempia tietoja ei ainakaan vielä ollut txt-tv:ssä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu