Yotuel

Hei! Onko täällä Yotuelin käyttäjiä?
Valkaiseeko se hampaita kuten mainostetaan?
4961
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On käytetty, mutta ei sillä mitään säihkyhampaita saa. Jos olet valkaissut joskus vastaanotolta saatavilla aineilla, niin sitten tehoaa tosi hyvin.

Äänestä
  • Se on nimittäin Opalescence!!! Ihan by the way!

    Äänestä

  • Mimmosta ainetta tuo opaxskene sitten mahtaa olla? Tehoaako keltaiseenkin luuhun?

    Äänestä

Hei!
Mä käytin rembhranttia, saa vastaanotolta. Tulee valkoiset hampaat. Maksoi noin 12 euroa tuubi. Yhdestä tuubista tulee ala- ja yläleukaan ihan mukavasti, kun käyttää säästeliäästi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Säihkyvä Hymy kirjoitti:

Hei! Onko täällä Yotuelin käyttäjiä?
Valkaiseeko se hampaita kuten mainostetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu