Kyllä vain kuulkaas Briketti Forrester iskee Rikken jälkeen silmänsä Jaac Paueriin...
L.A:ssa toimiessaan Pauer pelastaa Briketin sieltä kaivosta, kun hän jäljitti Marwania Big Bearille.
Rikke iskee sitten hermostuksissaan Amberia, mutta se on toinen juttu...
Ei siinä sitten mitään Briketti ja Jaac on onnellisia, mutta ei aikaakaan, kun syöjätär Bruuke Logan Forrester Forrester Forrester Forrester iskee silmänsä tuohon ketjupolttajan hintiltä näyttävän pulleron Jaacin kroppaan silmänsä ja loppu on B&B historiaa!!
Tässä vain vähän Bradley Bellin kässäriä luen
Jack Bauer ja Bruuke Logan Forrester Forrester Forrester Forrester
6
511
Vastaukset
- hei hei mummo
taitaa olla A.t. taas vauhdissa.. hyvin oot ainakin osannut noi nimet vääntää :D ...briketti..heh!
- A,.t.,
Eilinen jakso oli sitä itseään, miettikää nyt! Puolustusministeri luovuttaa johdon entiselle linnakundille ja petturille! Eli Suomeksi, vedetään katuojasta pultsari FBI:n johtoon, näinhän se menee..
Ja edelleenkin, mitä hvettiä se Heller hyörii siellä CTU:ssa, eiköhän se olisi Back to D.C. Ja tyttärensä se olisi varmasti pistänyt syrjään, nythän se on siellä tulilinjalla... - tytöstä
A,.t., kirjoitti:
Eilinen jakso oli sitä itseään, miettikää nyt! Puolustusministeri luovuttaa johdon entiselle linnakundille ja petturille! Eli Suomeksi, vedetään katuojasta pultsari FBI:n johtoon, näinhän se menee..
Ja edelleenkin, mitä hvettiä se Heller hyörii siellä CTU:ssa, eiköhän se olisi Back to D.C. Ja tyttärensä se olisi varmasti pistänyt syrjään, nythän se on siellä tulilinjalla...Eiks ne selittäneet sille äijänkäppyrälle että tytön läsnäolo on ihan välttämätöntä. Ja sitten se kääpä sano Jaska Bauerille että "pidän sua vastuullissa jos Audreylle tapahtuu jotain". Vai kuinka?
- BBB
se sit menee.Sboltaritkin saadaan vihdoin päätökseen.
- Suffle
Päivän naurut :).
5:n kauden pääpahis on muuten eräs tietty jykeväleukainen adonis, Ritke Vorrester. - lalalalll
ja briketti antaa pillua ritskelle keskellä lattiaa ja naitatttaa niin kovin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 933451
- 1093146
- 562345
- 221912
Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61748Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201735Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..111680Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein241526Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131411Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin381404