Tiedän, että se on tyhmä sarja, mutta onko kukaan sitä katsonut? Itse olen aamuisin sitä seurannut, kun ei oo parempaa tekemistä ollu... Kattoko kukaan viimeistä jaksoa? Mitä tapahtui? Multa jäi näkemättä ja olisi kiva tietää juonesta jotain... Entä onko kenelläkään hajua milloin se jatkuu?
Tunteita & tuoksuja
Kenzie
3408
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mä katoin ton viimeisen jakson, mutta siitä on nyt jo aikaa, en muista mitä siinä tapahtui... Mulle tuli ihan yllätyksenä ton sarjan loppuminen...Menin TV:n ääreen seuraavana aamuna niinku tavallisestikkin ja sit sitä ei tullutkaan!
joo.....se jatkuu joskus keväällä kai.Billy ja Mac päätti alkaa tapailemaa toisiansa salaa ettei Jill sais tietää. Nick ja Victoria tappeli siitä että pitäiskö niiden olla suuttuneita Nikkille siitä etttä se työskentelee "vihollisten" kanssa. Victoria oli muuttamassa tilapäisesti Victorin luokse....että sellasta...en nyt muista muuta...mut joo on se tyhmä sarja mut niille tyypeille on kiva nauraa ja siin on hyvii näytteliöitä...tai jotai:)
Kiitos sulle! No ellei siinä oo hyviä näyttelijöitä, niin ainakin muutama hyvännäköinen näyttelijä... ;-)