Tuolla aikaisemmin oli reservin kersantin kirjoitus, jossa hän kohdisti erilaisia kyselyitä tytsylle. Nyt tysty on tähän kirjoitukseen vastannut omalla pettämättömällä tyylillään. Kannattaa käydä katsomassa!!!
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=114&conference=1500000000000140&posting=13000000000019204
Tuossa vielä linkki.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=114&conference=1500000000000140&posting=13000000000019204
Tuossa vielä linkki.
Vastaukset 8
Vanhimmat
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa!!!!!!!¨
Tytsy, tule jo ulos sieltä kolostasi!!!!!
On mukavaa, että pystyn antamaan noin paljon iloa sinulle.
Tytsyssä on selkeää poliitikon ainesta: kaikki kysymykset väistetty takavasemman kautta, ja samaa paskaa suoltaa edelleen vailla järjen hiventä, edes puuttellisista perusteluista ei ole tietoa!
Ilmeinen poliitikko! Tiedän kenelle ääneni menee ensi kevättalven vaaleissa.
Kiitän luottamuksestasi.
Ei mene äänesi hukkaan.
Tony pistää varmasti toimeksi jahka edustustoon asti pääsee!
Toni!
Älä sekoita asioita, kait sinä vaadit aivoja ehdokkaaltasi, ei pelkät lihakset sentään riitä?
"Älä sekoita asioita, kait sinä vaadit aivoja ehdokkaaltasi,--"
Jo siitäkin syystä Tony kirii Tytsyn edelle!
Taidat olla itse tuo Toni.
No, eihän yrittämästä kukaan kiellä.