muistakaa,että te kristityt olette kaikkien sotien takana,te hyökkäätte,pommitatte,raiskaatte,kidutatte,nöyryytätte muslimeja muslimimaissa,ja sit vielä ihmettelette,kun silloin tällöin räjähtää jossain päin maailmaa.luuletteko,että kun te surmaatte päivittäin muslimeja,niin me muslimit euroopassa vain istutaan toimettomana?siinä olette väärässä.ette saa rauhaa,ennen kuin olette poistuneet muslimimaista.
kristityt ovat terroristeja
islam voittaa
61145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tarkottaako toi myäs sitä, että muslimit eivät saa rauhaa ennenkuin ovat poistuneet kristityistä Euroopan maista?
Sä olet aivan oikeassa. Kyllä me kristityt todellakin olemme tämän sotkun aiheuttaneet. toisaalta sitten toivottavaa olisi, että kun kristityt poistuvat muslimimaista, tekin poistutte täältä. Itsehän myös ilmeisesti olet tasapuolisuuden kannalla???? Ymmärrän toki, että kyllä raha ja parempi elintaso houkuttaa muslimiakin, kun allah ei niitä ole teille antanut.
varmasti kirjoittaja joku ulkomaalainen! Hän ei ymmärrä, että kaikki olisi kristityt uskovaisia, voi voi tyhmyyttä.
Islam opettaa, Israel on pyyhittävä pois maan päältä, sen kertoi Iranin presidentti äsken ja holokaustia ei ollutkaan olemassa.
JÄRKYTTÄVÄÄ TEKSTIÄ.KUKA SIT KIRJOITTAJA LIENEEKIN!!!!!
eivät pommita taloja,rakennuksia,jopa kokonaisia kaupunkeja maan tasalle.
On ikävä huomata, että et itsekään tiedä mitä
haluat. Uskon, että islam tuhoaa itsensä tällä
turhalla riehumisella mm. profeetan kuvien suhteen. Profeetta Muhammadia koskeva kuvakielto
tuli voimaan paljon myöhemmin kun islam uskonto-
na. Miksi islamistit yrittävät väkisin saada aikaan uskonsotaa? USA käyttää valtaa vahvistaak-
seen omaa mahtiaan ja se on väärin. Tutkipa historiaa ja huomaa, että ongelmat ovat hyvin
pitkälle imperialismin perintöä. Siinä ei esim.
Tanskalla tai pohjoismailla ole asian kanssa mitään tekemistä.