Gregg Valentino

Eikai kehonrakennuksen tarkoitus oo että näyttäis mahdollisimman rumalta (kuten gregg valentino). mun tarkotus on tulla mahdollisimman komeaksi, eikä siihen tarvita metrisiä hauiksia.
2321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Never used synthol... menthol my ass!
Toisaalta onhan sitä aika friikkejä tatuoituna, lävistettynä etc...

Friikki mikä friikki ei mitään tekemistä kehonrakennuksen kanssa...

Äänestä

Tuli mieleen että kaveri ei osaa kirjoittaa englantia.. mistä vitusta se oikeen on kotoisin. Pari kertaa laittanu sille meiliä pohjiaottaessa ja aamulla on aina ollut vastaus tai pari ja täynnä kirjoitusvirheitä, isolla ja tottakai vastaavia haistatteluita ku multa... hassu veikko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sikaniska kirjoitti:

Eikai kehonrakennuksen tarkoitus oo että näyttäis mahdollisimman rumalta (kuten gregg valentino). mun tarkotus on tulla mahdollisimman komeaksi, eikä siihen tarvita metrisiä hauiksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu