Miten se on mahdollista,

että vaikka laittaisin kellon soimaan 05:00 niin kuitenkin tuo on jo kerrenny herätä? Ai mikä? No tuo!
5333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulla on sama juttu aina aamuisin,eli terhakkaasti se tosiaan seisoo pystyssä...

Äänestä
  • merkillinen kapistus:D

    Äänestä

  • temppeliherra kirjoitti:

    merkillinen kapistus:D

    Kysymyshän on vaimosta? Eli vaimo seisoo pystyssä jo niin aikaisin, että hän herättää? Eikö juu?

    *Piiloutuu muilta vastauksilta*

    Äänestä

  • temppeliherra kirjoitti:

    merkillinen kapistus:D

    minulla ei::))))))))

    Äänestä

Katsokaas, aivot vähentävät toimintaansa. Tällöin jää käyttämättä 20% verestämme jonka pitää pakkautua jonnekin... :D

Mihin se naisilla sitten menee??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


temppeliherra kirjoitti:

että vaikka laittaisin kellon soimaan 05:00 niin kuitenkin tuo on jo kerrenny herätä? Ai mikä? No tuo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu