RUOTSIN MAALI HYLÄTTIIN.LUE TEKSTI-TV

LUKEKAA TEKSTI-TV..RUOTSIN MAALI ON HYLÄTTY VIDEOTARKASTUKSEN JÄLKEEN..
SUOMI TEKI PROTESTIN JA HUOMENNA PELATAAN 3 ERÄ UUSIKSI 2-2 TILANTEESSA.
141782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

:D .. melkein sain sydärin :D:D

Äänestä

älä viitti jauhaa tuommoista sontaa. mikä niistä ei muka ollu hyväksytty?

Äänestä

SUOMELTAKIN HYLÄTTIIN KAKSI JÄÄHYÄ JA SE SAA PELATA KUUSI MINUUTTIA YLIVOIMAA ALUSSA, JOISTA KAKSI KAHDEN MIEHEN YLIVOIMALLA.

Äänestä
  • pitääkö tämä oikeasti muka paikkansa? eihän se voi olla mahdollista kun mitalitkin on jo jaettu...

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    pitääkö tämä oikeasti muka paikkansa? eihän se voi olla mahdollista kun mitalitkin on jo jaettu...

    KV. SÄÄNNÖT SANOO NÄIN. ESIM LIIGASSA TULISI UUSINTAPELI. MUTTA NYT EI YMMÄRRETTÄVISTÄ SYISTÄ SE KÄY. PELAAJAT POISTUVAT JO TÄNÄÄN KISAPAIKALTA JNE.

    Äänestä

  • Lääkäreiltäkin poistetaan vastuu täksi illaksi, joten sinulle syötetääm kuusinkertainen annos lääkkeitä.

    Äänestä

ÄLÄ PUHU P****A!
TOI EI OO TOTTA!KATOIN ITE!

Äänestä

Olin jopa niin epätoivoinen että, tarkistin asian..
Mikä idea kiusata tuollaisella kommentilla.
Et ilmeisesti ole ainakaan isänmaallinen suomalainen.

Äänestä
  • buahahahhaaaa,,,,sain hyvät naurut..menit halpaan :D

    Äänestä

  • joopa joo, on tarkistettu videolta alkusarjan suomi-italia peli ja siellä on löydetty vakava virhe, kiekko ei ollut virallinen kisakiekko joten turnaus alkaa alusta.
    SÄÄLITTÄVÄÄ

    Äänestä

  • FGK kirjoitti:

    joopa joo, on tarkistettu videolta alkusarjan suomi-italia peli ja siellä on löydetty vakava virhe, kiekko ei ollut virallinen kisakiekko joten turnaus alkaa alusta.
    SÄÄLITTÄVÄÄ

    Muahahahaha

    Äänestä

  • :,D kirjoitti:

    buahahahhaaaa,,,,sain hyvät naurut..menit halpaan :D

    tapahtumarikas elämä...hullulla on halvat huvit.

    Äänestä

suomi on pelastettu

Äänestä
  • oliskin totta mut ei, epätoivon hetkellä tarttuu vaikka oljenkorteenkin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


SIVU 661 kirjoitti:

LUKEKAA TEKSTI-TV..RUOTSIN MAALI ON HYLÄTTY VIDEOTARKASTUKSEN JÄLKEEN..
SUOMI TEKI PROTESTIN JA HUOMENNA PELATAAN 3 ERÄ UUSIKSI 2-2 TILANTEESSA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu