Ei tullut käsky E-Afrikasta tai mistään Briteistä... Käsky tuli Pentagonista ja tarkemmin sanoen maailman suurimmalta joukkomurhaajalta ja teurastajalta, nobelin rauhanpalkitulta Henry Kisskisss KISSINGERILTÄ! PISTE
Kissinger Haagiin ennen Ratkoa ja Radovania!!
Kissinger Haagiin ennen Ratkoa ja Radovania!!
Vastaukset 10
Vanhimmat
ja mene takaisin petiin niin hoitajat voivat sitoa sinut taas päiväsiteisiin. Kuka päästi sinut koneelle?
ammutti Palmen niin Kissenger on Nobelinsa ansainnut.
siis Ruotsin kunkku antaisi ruotsalaisen palkinnon sille joka tapatti ruotsalaisen pääministerin??
Katoppa kengän pohjaas. Ota sieltä numero.
Jaa se kahdella.
Se on sun äo.
siellä sairaalassa? Nythän sitten osaat!
oli suurin uhka Ruotsin kuningashuoneelle ;o))
Olettepa te demarit vainoharhaisia ja täysin empatiakyvyttömiä, teiltä puuttuu myös looginen ajattelukyky.
tai yleensäkin eurooppalainen maa jossa tehdään poliittisia murhia Palme ja Lindh... Israelin mossad on nimenomaan erikoistunut tämän tyyppisiin murhiin!? Palme ja Lindh Israelin vastaisia palestiinalaismyönteisiä?
No eikös niitä tappajia ole kiinni jo saatukin joissain tapauksissa. No mutta vähän vielä lisätään "mielikuvitusta" niin, eikös se Kennedykin arvostellu Israelin ydinasehanketta aikanaan.
Kuuluis vaan jollekin salaliittoteoria osioon, ettei mene vakavaksi turhaan.
Tottakai se on toverintoverintoveritoveri joka ampu sen joka ampu OLOF PALMEN.
Sikshän se ei aukee.
Ei varsinkaan hurripolliisille, kun siellä on osa kaappicia:sta ja torppaa kaikki johtolangat.
Mut toi mossad on hauska linkki... tiijä vaikka!
Ettekö koskaan väsy?