Oletteko koskaan kuullut sellaisesta yhtyeestä kuin Black Congo. Soittavat rajua metallia. Jopa Antti Tuisku, Slayer ja Entombed ovat täysiä nössöbändejä siihen verrattuna.
Bändi on valittu juuri maailman kaikkien aikojen rajuimmaksi bändiksi. Se on kotoisin Afrikan viidakoista! Ekalla levyllä on 8 tosi kovaa kappaletta!!! Taustajoukoissa on mm. leijonia, sarvikuonoja, kirahvi, gorilloja ja norsu. Joka biisissä kuolee vähintään yksi ihminen. Esim ekassa biisissä huilunsoittajan syö leijona!!! Upeaa!!! Olen nähnyt sen keikalla ja kerran norsu hyppäsi yleisön joukkoon! Rajua menoa!
Kappalelista:
1. The Shadows are The Light
2. From the Depths of Black Jungle
3. Fires of Hell Are a Paradise for Me
4. The Death is My Slave
5. Black Congo
6. Civilization Is Dead
7. The Tormenting Black Flame
8. Muhammed in the Lake of Fire
Ostakaa! Vain 10000 euroa/levy!
Black Congo - paras yhtye!!!
1
144
Vastaukset
- Wagner
???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse103790SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo2143707Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1313395Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713362Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit222257Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv321799- 351569
- 321481
- 921423
- 151343