mistä hankkia?

voiko camp tight- kondomeja hankkia muualta kuin postimyynnistä, ja jos, niin mistä?
Ei ainakaan minkään tavallisen R- kioskin valikoimiin kuulu!
2292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

löytyy ainakin Hong Kongista, mutta enimmäkseen olen kuitenkin ostanut niitä isompiin kauppaketjuihin kuulumattomista liikkeistä.

Jos ongelmasi on kortsujen pois luiskahtaminen, niin kaikki kuivemmat kortsut pysyvät paremmin päällä.

Äänestä

Ostin kerran sellaisia XL-merkkisiä kondomeja ja ne ovat kyllä pienempiä kuin muut merkit. Tosi tiukkoja kannattaa kokeilla. saattoihan se olla jokin sekunda erä mutta en niitä enää ostanut kun tuntui että penikseen voisi tulla vaikka kuolio kun niitä XL:iä käyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pienempiä kumeja kirjoitti:

voiko camp tight- kondomeja hankkia muualta kuin postimyynnistä, ja jos, niin mistä?
Ei ainakaan minkään tavallisen R- kioskin valikoimiin kuulu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu