tyhmä kysymys

kannattaako ostaa polar 475
4744
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ostaa jos sille on käyttöä.

Äänestä

nimessä.

Äänestä

vaunu kannattaa aina ostaa jos sen saa sopuhinnalla. Jos nkyseessä on uusi, olet valitsemassa hyvää merkkiä. Meilläm oli edellisenä vaununa -97 Polar 560 , joka oli ihan OK vaunu, joskin kosteusongelmat hieman keulassa vaivasivat.
Ei kuitenkaan niin, etteikö hommaa olisi saatu pysymään hallinnassa...

Äänestä

Kannattaa, jos edullisesti saa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tomppa kirjoitti:

kannattaako ostaa polar 475

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu