toisensa ym ym. Vielä iskee tajuntaan. Laulan taas:
"Vaikka meille annettaisiin koko avaruus
vain hetki kun sen saisin katomaan.
Vaikka maailma eteeni polvistuisi
niin sen saisin palamaan
ja huomenna
olen surullinen"
"Vaikka meille annettaisiin koko avaruus
vain hetki kun sen saisin katomaan.
Vaikka maailma eteeni polvistuisi
niin sen saisin palamaan
ja huomenna
olen surullinen"
Vastaukset 10
Vanhimmat
vastakkaisen asian kumoamista ja kun ei mitään jää niin koko operaatio oli turha ja tarpeeton! rakennetaan jotain kestävää ja pysyvää! eikö niin!
Analysointi kesken, kuten pikkasen viinipullokin. Mut skibale vetää tonne selkäytimeen. Syytä en tiedä. Ylimaalmaista maaillmantuskaa, mielenkiintoinen ilmaisu, tai ei.
ryystän vähän vettä väkevämpää illalla! kannattaa olla linjoilla silloin pe 17.00 eteenpäin
siinä aina se sama pulma... Se avaruus on muuten hurjanlähellä, mullakin se on aina mukana... Vihtu kohta jaksa kantaa tätä kaikkee:))
totta, eikä unta pettävää........
*mielestäniälyttömänhyviäideoitapukkaa*
mulle! Olen höynäytettävä, jaksan kaiken!
ihan oikeesti kantaa, näitä hirmuisia maaiilman menoja... Joskus tulee paineet ja siihen ei omat kädet aina riitäkkään, olishan tuo virahepo mutta ei senkään kanssa jaksa:)) Ei täyty ainoastaan rahapussi.. Nii:))
Volvon koelauta reistaillee, nyt siinä lukee Wolga...
kii, heikko on henkeni....
Kuutelen likaa radiota
masentua niin mistään..Viime aikoina olen rypenyt pohjamutia myöten ja säälinyt itseäni. Mutta tämä viikko oli hyvä..hormoonit kunnossa...toistaiseksi..ne tabut tehos :o)