Vallassa on itsensä ilmestyskirjan pedon Putinin toveri Halonen, joka on myymässä maatamme tälle pedolle. Lisäksi joku saatanallinen peto-orkesteri lähtee Suomea edustamaan.
Pelottavaa. Päivä päivältä menee pahemmaksi. Pahuudella ei ole enää mitään rajaa.
Ei Suomen kansalla ole enää muuta turvaa kuin Jumala. Valta ja media on myyty paholaiselle ja itse peto tähyää rajan takaa.
Pelottavaa. Päivä päivältä menee pahemmaksi. Pahuudella ei ole enää mitään rajaa.
Ei Suomen kansalla ole enää muuta turvaa kuin Jumala. Valta ja media on myyty paholaiselle ja itse peto tähyää rajan takaa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
maa kun on jo myyty jenkeille.
Kuinka humalassa olet?
Joku roti se ny olla pitää!
Tuli tässä mieleen taannoinen ristiretekni joten mainittakoon että en ole aikeissa kuolla maailman syntien edestä eikä kukaan muukaan siihen kykene. 'Se on täytetty.'
Näkyypä vaan olevan vähän hysteriikkia jostain syystä... fakta homma on se että vain Jeesuksen sovitustyö voi antaa syntejä anteeksi.
Jeesus on Herra.
ja saattaa olla että osa jutuista oli täysin saatananpalvontaa, en tiedä.... ei totuudellista.
Paholainen voi ilmestyä myös valkeuden enkelinä, ja henkilökohtainen rauhani järkkyi aika pahasti.
Joten pahoittelen mielipahaa ja pyydän julkisesti anteeksi Jumalan pilkkaani siltä osin kuin tämä kirjallinen antini on sitä ollut.
Ei, tätä ei voida perustella sillä että se on vain kirjainten painelua.
Joten pahoitteluni kaikille jotka ovat joutuneet terrorini uhriksi pitkin pitäjiä alkaen tästä huoneesta.... ei pidä huijata ihmisiä, Jumalakaan ei huijaa.
-terv. auringonpalvoja joka kuvitteli olevansa petoeläin
....loppu
Sekapäisyydessä on paljon salattua viisautta joka ei aukene koskaan kenelekään.
Lintuinfluenssa tapaa kesällä suomalaisia joukkohautoihin ja minun sanani leviää euroopassa. Antikristuksen aika on koittanut!