Vieläkös ne jengiläiset on olemassa ? Ei ole kuultu mitään heistä. Kaipa ne läski-pyörät ovat menneet myyntiin jotta voivat ruokkia perheensä ja elää ihmisten tavoilla. Mitäs jengejä sit oli oikein olemassa?
Vieläkös ne Harrikka jengit ?
Vanha pieru
9361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
joo, höhöö, me päätettiin kylän himmeimpien pappatunskapoikien kanssa perustaa helvetin piereskelijät- mopojengi.
Meillon kokoontumiset aina uunin pankolla ja joka ei pieraise kun vuoro ringissä kohdalle osuu niin sille ei hyvä heilu. Sille sanotaan että "jos tämä peli ei kohta lopu niin se saa jatkua!"
mutta tuskinpa sitä uuninpankolle mahtuukaan mutta otetaanko siihen jengiin naisia.... saavutuksekseni voin kertoa parin viikon liki alituisen ns. papusoppapiereskelyn. Haju ei mahda enää ikinä lähteä... :-)
*kumartaa* tuohon ei olla ylletty edes tässä meidän uuninpankkokerhossa, sitä ollaan pidetty suurimpana saavutuksena mistä tässä kerhossa vaan haaveillaan. Olet hetipaikalla kerhon kunniajäsen :)
*kumastaa myös ja kiittää kunniasta ja peraisee kunnianosoituksena roiman pierun**
pörrää....
Ootkos kateellinen????????
Ei kannata, niillä tuskin on mitään läskipyöriä....
;)
Jos mää perustaisin mopojengin niin laittaisin sille nimeksi: MC Pocahontas, eikö kuulostaiski komealta
Pappatunajengejä on jo ympäri Suomea ja nimikin on valmiina: McDonalds.
Siinäpä meidän kerhon nimi...
..jengin nimi, Hells Satans...tai MC Kananbolls...
Onpas siinä sedällä ruma mopo ja nahkaliivi..
Ehhehhehehheehehheheheeee...