Onko olemassa vapaata aikuista miestä,yli 170 cm, joka on pysynyt kyynisyyden ulkopuolella, innostuneena elämän haasteisiin, iloisena lapsistaan, heikkona romantiikkaan, katkeroitumatta, pilke silmäkulmassa, esittämättä mitään minäolenniinkomeatäydellinenurosjokaetsintäydellistäpakkaustaenoikeintiedämihin.
[email protected]
[email protected]
Vastaukset 3
Vanhimmat
kaivataan. noin 170 cm. Sellaista joka on sinut itsensä kanssa ja pitää huolta itsestään, kantaa vastuuta elämän ja lastenkin kasvusta, huomioi ja suhtautuu ei täyydellisesti itseeensä ja muihinkin.
Eikä ole minäitseminullaonoletjättänytsinäetteemitäänpuoletteetsinäteenvainomanosanimuneitarviikertoahaeittepentustyttöjenkanssaomallejäkätijäkätimullonomatrahatmikäontämänumerotekstarijokahakisinualuuletkoettä ym ym .
Kyllähän meitä on, mut taidan olla liian nuori vielä....
kiva kuulla, että on niitäkin olemassa. Olet varmasti symppis. Mutta myös oikeassa, että on realistista: sinä olet hyvänikäinen, mutta minä olen vanhempi. Kiva silti, kun kirjoitit.