totta haastelet ja sitten tästä on ihan faktumit minulla. Ja se vikkihlö...
Voi Jeesus en muuta sano. Mutta en usko että toimivat ainakaan vielä olen liian pieni nakki.Ensin yritetään viedä siemenperunat mutta olen suojassa siten. Eivät kykene.
Voi Jeesus en muuta sano. Mutta en usko että toimivat ainakaan vielä olen liian pieni nakki.Ensin yritetään viedä siemenperunat mutta olen suojassa siten. Eivät kykene.
Vastaukset 13
Vanhimmat
TOIVOTAAN PARASTA
ja minä olen pieni ihminen vaan. Se on suojani. Mutta listalla olen, jopa olen läytänyt senkin listan netistä kun yksi kätyri sen niille julisti.
Poliisille se tieto lähti.
ja se Gaddafi kun säikähdin 2003 todenteolla. Se oli pelotteluksi tarkoitettuakin. Ja muutaman kerran on isossa pajassa känny pimennyt säännöllisesti ei vakavampaa. Netti nyt on koluttu kyllä posteineen useaan kertaan. Herjakampanja on ollut mutta se loppui poliisille ilmoitettua.Uhkaukset olivat autolla päälle ajosta hukkkumistoiveeseen ja niskojen katkaisuun.
Ei siis vakavampaa.
...KUNNES MOSSAD ALKAA..? SITTEN LOPPUU LEIKKI?
kirjaston aulassa siltä sekarotuiselta Israelilaisnaiselta joka tuli nenääni kiinni ja ilmoitti kuivalla äänellään
-Minun kaverini on lähetellyt sinulle vähän postia.
Ujuttauduin erääseen israel fanien uskisryhmään ja siellä tämä heilui Israelin armeijan asu päällä kirkossa ja opetti hebreaamuka toisille hihhuleille.
näin vaan :
-Kuule sitten kun ei ole enää ketään ympärillä ja et näe niin sitten on vaaran paikka.
Olen miettinyt tuota lausetta hartaasti.
miten häntä oli seurattu New Yorkissa...
Nyt jälkeenpäin käsitin sen kätketyksi varoitukseksi miten käy jos...
Olen varmaylipäällikkö laittoi minulle "lapsenvahdin"!Aloin olla vaarllinen.
Ymmärrätkö, turhaan ei tuommosta laiteta kintereille...tuota tasoa.
siis 2 hullua
tuo uhkailu ja muu. Täällä Suomessa on sentään sananvapaudesta rippeet eikä tämä tiettävästi vielä mikään Israel ole?
Olen avohoidossa, joten varo sanojasi!
ja tanssiinkutsuusi en lähde.
Ei me hullut saada unta, kun lääkkeet on kaapissaja kaappi lukossa.
ja se on eräs lista...
koodi et 3 o UT tästä tiedät aidon.