Niin mikähän ois? Markus on suoriutunu minusta tosi hyvin tansseistaan mut kaikkein parasta sen tanssis on TOTAALLISESTI perse! xP Se saa oikeesti niin hyvin vatkattuuuu xP No eii... Siis mut Markus osaa tähdistä minusta parhaiten tuoda niitä tanssien liikkeitä esiin! (jossa huomaa et perse toimii xD)
samaa mieltä?
samaa mieltä?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Teen kantelun seksuaalisesta häirinnästä viranomaisille, että tasa-arvo toimii myös käytännössä ei ainoastaan naisia kohtaan.
VOISIKO VALVOJA POISTAA TÄMÄN KESKUSTELUKETJUN, KOSKA SIINÄ ESIINTYY JULKISUUDEN HENKILÖÖN KOHDISTUVAA SEKSUAALISTA HÄIRINTÄÄ, JOKA ON TASA-ARVON VASTAINEN KIRJOITUS.
Heh heh,mitä sä Maxxi täällä keuhkoot,ilmoita asiattomasta viestistä suoraan palstan seriffille,jos jutut ei sovellu sun herkälle hipiälle :))
ikä, 13v, arvostelee vielä ihmisiä kuin barbie-nukkeja!
Tytti on tietysti joku piilohomo, tms joka esiintyy muka tyttönä.