Osta Rintti pyörä...näitä ois myynnissä..

Ei oikein näytä menevän kaupaksi...MOVE ROCKS!!!!

http://www.nettimarkkinat.com/ilmoitus.php?i=521

http://huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=29137648

Huuto.NetSprint EXCEL UUSI alumiinirunkoinen maastopyörä -Ei HV- ... NAISTEN UUSI maastopyörä Sprint Aurora -Ei Hintavarausta ! ...

Sprint Trophy täysjousitettu maastopyörä. KÄYTTÄMÄTÖN!!! [KUVA]. ...

http://huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=28919096

http://avun.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=28850338

http://avun.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=28900685
82757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

110 e hintapyyntö,eikä yhtään korotusta,eikös sen pyörän arvo ollut 399?

Äänestä

Siis onko nämä nyt niitä pyöriä, jonka takia täällä on taitettu peistä jo viikkokaudet ?

Onko siinä jotakin erityisen hienoa? Onko runko laadukas ? Eikö jostakin Honkkarista kesän tullen saa tarjouksessa 150-200 EUR ja niin edespäin ?

Aika hyvä katsaus pyörätarjontaan.

Kuulemma "ei kuittia ,sain lahjaksi" . Aika hyvä myyntiargumentti huuto.netissä. Miksei noita voisi myyydä sen verkoston kautta ? Tulisi liikevaihtoa ja verkostoon ei tarvitsisi tuoda niin paljon polkupyöriä, kun sen saman voisi käyttää useamman aloituspaketin siemeneksi ???

Tämän kierrättämis-idean saa vapaasti käyttää hyväksi siten seuraavassa verkostossa.

Äänestä

Molemmilla y-tunnus,tiliä tuu...ei avustuksia yhteiskunnalta...varmaan kuningas olo...

Äänestä

"-Myydän pois tarpeettomana(toinen pyörä jo omasta takaa,saatu lahjaksi"

Hahaha....eikö se nyt olekaan tarpeellinen liiketoiminnassa? Team Infinityhän tuota on suositellu, ja kyllähän ne nyt tietää mitä pisneksessä tarvii.


Ei edes kehdannu myyjä tunnustaa mistä fillari on oikeasti tullu... ;)

Äänestä

"pyörä tuli minulle postissa ja on vielä avaamattomassa paketissa" huippua:):):):):):):)

Äänestä

kysyä pyörän myyjältä että saako takuukuitin mukaan, mikä takuu on rungolla/muilla osilla, mistä ostettu, mikä on todellinen arvo ja ONKO VARASTETTU? ;)

Noita kyselin loppuvuodesta yheltä valkokeltasen printin myyjältä, sillä meni aivan hermot ja alko avautumaan mulle että kyselen kuulemma liikoja :D

Tuli ihan kummalista tekstiä:
ensin väitti saaneensa lahjaksi, sitten sano että sai lahjaksi kun liitty yhteen juttuun, lopuksi sano pitkän kiertelyn jälkeen että "moven" pyörä.
Kävin kattomassa www.movestore.fi (oli pystyssä sillä nimellä vielä) ja katsoin ja linkitin sivut ja sanoin että "ei tuollaista pyörää ole myynnissä siellä" :D

Sit sillä meni herne nenään.

Kysykää vaan rohkeasti kaikilta myyjiltä, suurin osa alkaa kiertelemään, harvat sanovat totuuden suoraan.

AIKA NOLOA OLLA MOVETTAJA!

----

http://verkostomarkkinointi.blogspot.com/2006/02/miksi-puhutaan-paljon.html

Äänestä

seuraava pyörä:

http://www.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=29228889

Tuota, tuota...Haiskahtaa tuo kuvausteksti. Kaveri on ostanut pyörän pojalleen, jolle se ei kuitenkaan kelvannut väärän värin vuoksi. No huhhuh! Aika paksua tekstiä. Tietääkseni kuluttajalla on jonkinlainen palautus-/vaihto-oikeus. Vai olenko aivan väärässä?

Tosin sitä ihmettelin, että "ostotosite on tallessa"!!?

Äänestä

Myydään polkupyörä

Eteläeurooppalainen rintti. oikee nykyaikainen jousitus. pakkausmuovit päällä. käyttämätön ovh 399.

mörkö vei kuitin siis olen hukannut kuitin kun tota jokatapauksessa ei ole varastettu. naapurin pekka voi todistaa etten ole varastanu kun se on pappiki.

myydään naapurin koiran takia kun se aina haukkuu kun otan polkupyörän esille ja peloittaa lähtee lenkille ja eihän tuo jalkakaan ole kunnossa polkupyöräilyä varten. lisäksi hoksasin että varaston perällä on jopo joka vielä toimii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Villari tukku kirjoitti:

Ei oikein näytä menevän kaupaksi...MOVE ROCKS!!!!

http://www.nettimarkkinat.com/ilmoitus.php?i=521

http://huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=29137648

Huuto.NetSprint EXCEL UUSI alumiinirunkoinen maastopyörä -Ei HV- ... NAISTEN UUSI maastopyörä Sprint Aurora -Ei Hintavarausta ! ...

Sprint Trophy täysjousitettu maastopyörä. KÄYTTÄMÄTÖN!!! [KUVA]. ...

http://huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=28919096

http://avun.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=28850338

http://avun.huuto.net/fi/showitem.php3?itemid=28900685

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu