"fiksut" ihmiset vituttaa

Sellaset ihmiset vituttaa jotka näissä keskusteluissa tulee neuvomaan muita tietämättä mitään ko asiasta. Ollaan niin saatanan fiksuja, tiedetään muiden asiat paremmin kuin omat, ollaan aina oikeassa ja halutaan aina sanoa viimeinen sana, eikä koskaan olla itse väärässä.
6395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tämä avautuminen liittyy palstan aiheeseen:

"Maailman menoa
   
Keskustele päivänpolttavista koti- ja ulkomaan uutisista."

Äänestä

Taidat olla aika fiksu ihminen, sillä ei kuka tahansa tuollaista huomaisi ihmetellä.

Olet ilmeisesti täysin oikeassa havainnossasi, joten tiedät asiat paremmin kuin minä omat asiani.

Joten jos olet havaintojeni mukaan fiksu ihminen, miten silloin suhtaudut itseesi?

Äänestä

Jotkut haluaa tosiaan aina sanoa viimeisen sanan. Ei minullakaan ole oikeastaan mitään asiaa, halusin vain tulla nyt vähän pätemään.

Äänestä
  • on oikia meininki ;D

    Harva myöntää suoraan ettei mitään asiaa ole kunhan vaan tässä pädetään =D=D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie44444 kirjoitti:

Sellaset ihmiset vituttaa jotka näissä keskusteluissa tulee neuvomaan muita tietämättä mitään ko asiasta. Ollaan niin saatanan fiksuja, tiedetään muiden asiat paremmin kuin omat, ollaan aina oikeassa ja halutaan aina sanoa viimeinen sana, eikä koskaan olla itse väärässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu